Hakkımızda

Patisepeti.com  2012 yılında faaliyetlerine başlamış kısa zamanda müşterilerinin büyük memnuniyetine layık şekilde çalışıp güvenli sanal alışverişi ve ürün garantisini müşterilerine sunmayı başarmış bir online pet ürünler marketidir. Çok sayıdaki evcil hayvan ürünü satan online marketlerden bizi ayıran özellik sade yapıdaki sitemizde bulabileceğiniz kaliteli ve çok geniş ürün portföyüdür. Bu yüzden kısa sürede Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır.

Dinamik bir yapıya sahip olan patisepeti, en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemektedir. Patisepeti ’nin temel prensibi, müşteri memnuniyeti ve tüketici ve hayvan haklarına sonsuz saygıdır. Biz geliştirdiğimiz çalışma sistemi ile bugüne kadar on binlerce müşterisinin siparişini sorunsuz yerine getirmiştir.

Patisepeti hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir. Patisepeti hedefi istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

Ulaşılabilir ve Deneyimli Müşteri Hizmetleri

Müşterilerimize; pratik ve rahat alışveriş deneyimi, geniş marka ve ürün gamı, satış sonrası kaliteli servis ve ilgili müşteri temsilcilerimize erişim imkanı sunuyoruz.

Pati Sepeti Müşteri Hizmetleri’ne info@patisepeti.com e-posta adresinden ya da 0212 672 1 333  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Adres:

Pati Sepeti Online PetShop

Talatpaşa Cad. Ali Reşat Sk. Buket Ap. No:9/3

Bahçelievler/ İstanbul 34180

Evinize En Yakın Pet Shop | Patisepeti.com
Tüm Hakları Saklıdır © Designed By BartekSoft